Gizlilik Politikası

İlgili Web Sitesi: https://www.viptakipcisatinal.com.

 

KİŞİSEL BİLGİLER

 

takipcisatinal.com

Kişisel bilgi olarak sizden sadece Ad Soyad, Eposta, Telefon, ve almak istediğiniz hizmet ile ilgili sosyal medya platformunda kullandığınız kullanıcı adı veya paylaşım link bilgisini alır. Bu bilgiler oluşubilecek herhangi bir sorun karşısında teyit amaçlı 6 aylık kayıt edilir. 

Vermiş olduğunu bilgiler 3. taraf kişiler ile hiç bir şekilde paylaşılmaz ve veri bankamızda saklı tutulur.  Vermiş olduğunuz bilgiler ile sadece almış olduğunuz hizmet ile alakalı bilgilendirme sms ler ve e-posta gönderilir. Bunu dışında Viptakipcisatinal.com bilgilerinizin hiç bir şekilde satılmayacağını ve 3. taraf kişilerle paylaşılmayacağını taahüt eder.

 

Ödeme ve Kart Bilgileri

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde tamamen güvenli olan TÜBİTAK DESTEKLİ, PAYTR ortaklığı ile çalışan SHOPİER ödeme kanalı üzerinden 3D secure (sms onaylı güvenli ödeme) ile alınır.

Kart bilgileriniz tarafımızca görülmez ve asla kayıt edilmez.

 

Ürün ve Hizmetler Hakkında

takipcisatinal.com üzerinde  alınan hizmetler ve şartları aşağıdaki gibidir.

Web sitemiz üzerinen alınan takipçiler paket özelliğine göre aktif ve bot takipçiler olmak üzere iki çeşittir. Takipçiler genellikle aktif takipçilerdir.
Aktif takipçiler beğeni, izlenme ve story izlenmeleri yaptığı gibi beğenmedikleri hesapları takipten çıkarabilme hürriyetine sahiptir.
Telafili paketler haricinde diğer paketlerde telafi uygulanmamaktadır.

Web sitemiz üzerinden 15 yaş altı kullanıcılara sadece ebeveynlerinin izni ile hizmet sağlanmaktadır. ebeveynlerinin izni olmadan sipariş veren 15 yaş altı kullanıcıların siparişleri teslim edilmez ve para iadesi yapılmaz.
15 yaş altı kullanıcılar ebeveynleri nezaretinde işlem yapabilir ve teyit edilmek suretiyle gönderimler sağlanabilmektedir. Takipçi ve beğeni işlemleride ayrıca; iddia, kumar, bahis, cinsel içerikli hesaplarda işlem yapılmaz. Hesaplar fark edildiği taktirde siparişler iptal edilir ve iade yapılmaz. İadesi yapılmayan ödemeler kimsiz çocuklar ve diğer yardım kuruluşlarına bağışlanmaktadır.

Otomatik beğeni süresi 30 gündür toplam paylaşım limiti 50 adettir. Kullanıcı 50 paylaşımlık hakkını dilerse 1 haftada dilerse 30 gün içinde kullanabilir. 50 paylaşımlık limitini dolduran kullanıcılara ek paylaşım sunulması viptakipcisatinal.com yönetiminin inisiyatifine kalmıştır. Anlaşmazlıklar sonucunda viptakipcisatinal.com panel kayıtlarını sunmakla mükelleftir. Beğeni gönderilmiş paylaşımlar silinmiş bile paylaşım limitine dahildir. 

Kullanıcı viptakipcisatinal.com üzerinden yaptığı işlemlerin sipariş numaralarını saklı tutmakla yükümlüdür. Olası anlaşmazlıklar sonucu müşteri şikayet platformlarında olası şikayetlerde sipariş numarasını paylaşmakla yükümlüdür. Sipariş numarası paylaşmayan kullanıcıların viptakipcisatinal.com müşterisi olduğunu ıspatlamakla yükümlüdür. Ispatta bulunamayan şikayetçi hakkında gerekli mercilerce yasal işlem başlatılır.

Viptakipcisatinal.com hizmet sözleşmesinde gerektiği zaman sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İş bu sözleşme hem müşterinin hemde viptakipcisatinal.com yetkililerinin haklarını korumak amacıyla değiştirilebilir yeni kurallar eklenebilir ve gereksiz kurallar çıkarılabilir.